Elazığ’ın Alacakaya ilçesinde Eti Krom’da çalışan madencilerin, ücretlerinde iyileştirme talebiyle başlattıkları grevin 15’inci gününde, işveren işçilerin taleplerini kabul etti. Buna göre işçilere yüzde 15 zam ve yılda 3 maaş ikramiye verilecek.
Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, kent içerisinde bulunan bozuk yollar için seferberlik ilan etti. Yol yenileme ve düzenleme çalışmaları başlatıldı.