Canan Karatay ‘Gençlik İksiri’ Diyerek Açıkladı: Yorgunluğu Alıp Götürüyor, Sabah Akşam İçmeniz Yeterli!

Ezber bozan açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Prof. Dr. Canan Karatay yine oldukça ses getirecek açıklamalarda bulundu. Günlük olarak enerjinin iki katına çıkmasına yardımcı olacak formülü açıkladı.

Vücutta doping etkisi veren gıdayı açıklayan Canan Karatay, bu formüle uyanların hayatta çok daha enerji sahibi olabileceğini açıkladı. Bilhassa gün içerisinde çok daha enerjisiz hissedenler için son derece pratik bir yöntem bulundu. İşte Canan Karatay’ın enerji depolamanıza katkı sağlayacak o mucizevi yöntemi…

Canan Karatay’ın yorgunluğun yok olması ve kişinin gün içerisinde kendini çok daha iyi hissedebilmesi için gerekli gördüğü gıdaların başında şüphesiz tereyağı gelmektedir.

Yorgunluğun yok olmasını sağlayan ve kişinin daha aktif bir yaşam sürmesini sağlayan tereyağının gün içerisinde tüketilmesi gerektiğini dile getiren Karatay, şu sözleri söyledi:
‘Yağ dokunuyor kalp hastalığı yapıyor’ deniyor. Hangi yağ? Trans yağlar ya da margarin dediğimiz yağlar tehlikelidir. Yoksa senelerdir asırlardır yediğimiz köy tereyağları neden tehlikeli olsun. Evvel yoktu, rivayet yeni çıktı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir