Huawei Watch 4 Pro Space Exploration Lansmandan Önce Sızdırıldı

Huawei’nin Watch 4 serisi geçtiğimiz yılın mayıs ayında piyasaya sürüldü ve görünüşe göre Watch 4 Pro’nun yeni bir sürümünü piyasaya sürmeye hazırlanıyorlar. Son zamanlarda Huawei Watch 4 Pro Space Exploration sürümünün görselleri Çin sosyal medyasında ortaya çıktı. Bu görüntülere bakıldığında kırmızı detaylarla özel bir tasarıma ve koyu titanyum kasaya sahip olduğunu görüyoruz.

Watch 4 Pro’da kullanılan TC4 titanyum, havacılık uygulamalarında yaygın olarak kullanılan yüksek kaliteli bir malzemedir. Oldukça güçlü ve hafif olması onu akıllı saatlerde kullanıma uygun hale getiriyor. Watch 4 Pro zaten bu havacılık sınıfı titanyumu kullandığından, Huawei’nin gelecek Space Exploration sürümü için malzemeyi değiştirmesi pek olası değil.

Bu arada saatin HarmonyOS 4.0 ile gelmesi bekleniyor. Bu yeni işletim sistemi çeşitli güncellemeler ve iyileştirmeler getiriyor. Örneğin düzensiz kalp atışı olan aritmiyi değerlendirme yeteneğine sahip olacak. Ayrıca kullanıcıların saatlerinin görünümünü özelleştirmelerine olanak tanıyan yeni saat kadranları da sunacak. HarmonyOS 4.0 aynı zamanda saatin genel performansını arttırmak için çeşitli sistem optimizasyonlarını da içerecek. Watch 4 Pro hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız detaylı bilgi için incelememizi okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir